Junta i tècnica | borinots.cat

Junta i tècnica

Junta i tècnica

Cap de colla: Pere Camprovin                   President: Lluís Gómez

Sots Cap de colla: Adrià Perez        Sots President: Ramon Peiró

 

Secretària: Marc Tarruella                     Tresorer: Albert Mestres

Vocal Social: Meri Güell                          Vocal Barri: Clara Antonio

Vocal Comunicació: Sandra Oriol         Vocal Cal Borinot Aleyda Aznar

Vocal Gralles i Timbals: Irene Jerez        

 

 

 

Àrea de Presidència

Presidenta: Lluís Gómez

Sots-PresidentRamon Peiró

Equip

  • C.C.C.C.: Andreu Botella 
  • C.C.C.C.B.: Marc Febrer / Marc Amigó 
  • Calendari i Contractació: Andreu Botella (coord.) i Pere Camprovin
  • Suport a coordinació: Maria Marco
  • Prevenció i seguretat:
    • Equip sanitari: Silvia Simó (resp. prevenció),  Joan Martin, Jaume Puig, Eulàlia Riu. 
    • Equip de seguretat: Àngel Navarro (resp.), Toni Ramirez, Marta Xarles, Álvaro Canelo, Marc Martínez. 
    • Gestió i documentació: Constan Estruch, Vanessa Rodriguez
    • Preparació física: David Ubiedo
 

 

Àrea de Secretaria

 

Secretari: Marc Tarruella 

Sots Secretari: Marc Martínez

ArxiuMercè Vilalta

 

 

Àrea de Tresoreria

 

Tresorer: Albert Mestres 

 

Equip:  Núria Cucurull, Ana Rubio, Diana Tarragó

 

Comptabilitat: Rafa Vázquez, Vicenç Martinez 

 

Compres i vendes: Eulàlia Amell, Mònica Blanch, Conxi Fernández, Joana Garrigosa, Belén Herrera, Sònia Serrano

 

 

 

Àrea de Comunicació

 

Coordinador: Sandra Oriol (vocal)

 

 

Comunicació interna: Roger Martrat (resp.), Carles Cruces, Marc Tarruella, Dani Sanchez. 

 

Comunicació externaRoger Martrat (resp.), Marc Febrer, Oriol Nicolau, Guillem Andrés, Ari Vázquez, Carlos Moya, Carles Ramos, Paula Torremilans, Roger Vilalta, Jordi Ribalta, Carlos Grau, Josie Swarbrick

 

Web i xarxes socials: Sandra Oriol (resp.) Carles Paniello, Carlos Grau, Roger Martrat, Eduard Gamonal, Anna Pérez, Ana Manzanera, Xavi Ramos, Pau Granell. 

 

Imatge i promoció: Sandra Oriol (resp.), Pau Domingo, Roger Estivill, Núria Pinyol, Carlos Grau, Joan Vidal, Anna Pérez, Pau Granell, Roger Estivill, Jaume Mercader, Irene Jerez

 

 

Correcció: Laia Andrés (coord) Oriol Montroig, Anna Maria Torrent, Vanessa Rodriguez

 
 

 

Àrea Logística i de gestió de “Cal Borinot”

 

Coordinador: Aleyda Aznar (vocal)

 

Responsables:Aleyda Aznar, Cristina Cedó i Natxo Medina

Equip: Àngel Navarro, Xavi Ramos, Santi Rios, Nando Romaguera, Yuamei Surroca

Logística: Natxo Medina, Pedro Artiaga, Albert Mestres

 

 

Àrea Social

 

CoordinadorMeri Güell

 

Dinamització:  Marta Vives

 

Coordinació visites: Josie Swarbrick

 

Ocasionals: Esther Oriol, Adriana Vázquez

 

Seguiment i fidelització: Pau Granell, Sergi Pérez

 

Creixement: Carles Ramos (coord), Marc Febrer, Sara Moncasi, Ferran Pratdesaba, Montse Rafí

 

Acolliment: Adrià Pros (coord), Aïda Andreu, Laia Casamiquela, Jaume Deu, Sara Moncasi, Àngel Navarro, Santi Rios, Esther Tamarit, Diana Tarragó.  

 

 

Àrea Barri

 

Coordinadora: Clara Antonio (vocal)

 

Entitats i secretariat: Pau Domingo

 

Activitats i festes: Joan Agustí

 

Comerços i amics de la colla: Carme Bernet, Mònica Blanch, Marc Sala, Laia Jaén, Clara Antonio

 

Agenda de barri: Albert Utgés

 

Festa Major: Albert Mestres, Sergi Pérez

 

 

 

 

 

Àrea de Gralles i Timbals

 

Coordinadora: Irene Jerez (vocal)

 

Suport: Guillem Cedó

 

Àrea Tècnica

Cap de colla: Pere Camprovín
Sots Cap de colla: Adrià Perez

PINYES:

Cap de pinyes: Roger Estivill

  • Responsables de soca: Manel Margenat, Ivan Ruiz, Albert Rodriguez, Albert Mestres
  • Ajudants de soca: Cristina Cedó, Xavier Antolin, Jordi Braña, Joan VIdal
  • Equip crosses: Clara Antonio (cap), Aleyda Aznar, Belen Herrera

Cap de folres: Roderic Picó

  • Equip de folres: Sergi Pérez, Eli Vázquez, Iona Fexas

Cap de troncs: Pol Batlló

  • Sots cap de troncs: Dídac Alvarado
  • Equip: Lídia Palau

Cap de canalla: Violeta Capella

  • Sots cap de canalla: Aïda Orfila
  • Creixement i acolliment: Paula Torremilans
  • Equip: Núria Andrés, Adrià Ballesté, Cèlia Ibars, Natàlia Ibars, Diana Larrauri, Carlota Luque, Paula Martínez, Neus Ramírez, Elena Sánchez, Marc Serrat, Martina Soler, Martí Vilalta. 

Coordinador d'assaig: Marc Serrat

Acolliment Tècnic: Noelia Jiménez, Natxo Medina, César Vañó, Aitor Monfort, Josep Urpinas, Jaume Colom.

Escola de castells: Carles Ramos (resp), Adrià Cortina, Oriol Montroig, Alberto Pérez, Santi Rios, Sònia Serrano, Marta Solanich

Ajudant de vídeo: Patricia Vera

Portaveu de mares i pares: Mireia Vila i Belén Herrera